Orjinal Spesyaliteler

Yaratıcı yemeklerin eklektik menüsünde kendinizi kaybedin

İnsan Kaynakları

Brasserie By C Türkiye İnsan Kaynakları olarak hedefimiz doğru işe doğru adayları yerleştirmek, çalışan memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak, bağlılığı arttırmak için İnsan Kaynakları enstrümanlarını en doğru şekilde kullanmaktır.

Bunları yaparken tüm çalışanlarımızın değer gördüğü ve en iyiye doğru yönlendirildiği bir ortam oluşturmak,

Çalışma süresi boyunca tüm çalışanlarımız için ihtiyaç duydukları mesleki, kişisel bilgi ve becerilerinin gelişimini sağlamak ve kariyer hedeflerini gerçekleştirmeleri için gerekli eğitimler konusunda destek olmak,

Çalışma süresi boyunca güvenli ve sağlıklı bir işyerinde çalışmaları, kaza, yaralanma ya da sağlık riski oluşturan faktörlere maruz kalma riskini düşürerek verimli bir işyeri ortamı oluşturmak en temel görevlerimizdir.

Açık Pozisyonlar

Brasserie By C Türkiye’deki açık pozisyonları görmek için Kariyer.net sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İleride açılabilecek pozisyonlar için ise “genel başvuru” sayfasını kullanabilir ve Kariyer.net şifre ve parolanız ile başvuru yapabilirsiniz.

Başvurunuz akabinde özgeçmişiniz, ileride oluşabilecek açık pozisyonlarımızda değerlendirilmek üzere aday havuzumuza iletilecektir. Değerlendirme süreci, niteliklerinize ve tercihlerinize uygun bir pozisyon oluştuğu zaman başlayacaktır. Yetkinlik ve tecrübeleriniz mevcut ihtiyaçlarımızla karşılaştırılıp, uygunluk durumunda sizinle irtibata geçilecektir.

İşe Alım Süreci

Doğru işe doğru insan hedefimiz doğrultusunda işe alım portalları üzerinden çıkan ilanlarımıza başvuran adaylarımızla yetkinlik bazlı ve teknik mülakatlar yapılmaktadır.

Yapılan mülakatlar sonucunda olumlu bulunan adaylarımıza İnsan Kaynakları tarafından teklif yapılarak, işe alım süreci sonlandırılır.